Dostosuj: A

Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Lekarz kierujący oddziałem

lek.  Witold Świechowski

spec. w zakresie ginekologii i położnictwa

 

p. o. Pielęgniarki oddziałowej

lic. poł. Ilona Kowalska

spec. w zakresie pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego

 

Pielęgniarka koordynująca

Sabina Gregorczyk

 

  Zapraszamy do oddziału ginekologiczno-położniczego SP ZZOZ w Kozienicach, gdzie w przyjaznych warunkach przyjdzie na świat Twoje dziecko.

Mamy do zaoferowania trzy wygodne jednoosobowe sale porodowe wyposażone w wygodne łóżka, specjalne materace,piłki oraz wannę z immersją wodną.

Przyszłym mamom oferujemy niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu:

 

  • immersja wodna,

  • TENS,

  • gaz entonox.

  

  Sprawimy by Twoje oczekiwania zostały spełnione, byś czuła się komfortowo i bezpiecznie.

Bezpośrednio po porodzie zadbamy, by karmienie, pielęgnacja i opieka nad Twoim szczęściem nie przysporzyły Ci kłopotów. Dzięki temu będziesz w stanie w pełni korzystać z uroków macierzyństwa.

Jeżeli wybierzesz naszą ofertę poznasz nowe oblicze profesjonalizmu i troski w opiece nad kobietą ciężarną.

  Jednocześnie dla wszystkich kobiet z problemami i chorobami ginekologicznymi pragniemy zaproponować pełen zakres diagnostyki i leczenia operacyjnego. Operujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik laparoskopowych i endoskopowych. Zapraszamy do korzystania z nowoczesnych technik uroginekologicznych z użyciem materiałów protezujących oraz metod tradycyjnych. Oferujemy pełen zakres usług diagnostycznych w poradni przyszpitalnej przy użyciu sprzętu najwyższej klasy USG ciąży technikami 3D/4D z możliwością rejestracji badania.

 W ramach opieki nad kobietą ciężarną wykwalifikowana położna szczegółowo omawia plan porodu i udziela pełnej informacji związanej z porodem, pobytem w szpitalu i technikami karmienia piersią.


 Wszystkie czynności wykonujemy z poszanowaniem intymności i godności kobiet. Dodatkowa możliwość skorzystania z darmowej porady psychologicznej sprawi, że dyskomfort związany z pobytem ograniczymy do minimum. Doświadczony i życzliwy personel pomoże Ci w tych zarówno trudnych jak i pięknych momentach ludzkiego życia.


Wyprawka do szpitala dla mamy              wyprawka do szpitala dla taty

 

 


Kontakt z Oddziałem >> telefony